Rinkitės saulės elektrinę ir draugišką gamtai gyvenimo būdą

Saulės energija

Saulės energija yra gyvybiškai svarbi, nes ji yra didžiulis atsinaujinančios energijos šaltinis. Tai savo ruožtu leidžia „Smartecon“ pasiūlyti ekonomiškus ir tvarius atsinaujinančios energijos sprendimus.

Saulės moduliai (saulės baterijos) yra puiki investicija

01

Sutaupykite

____________________________________________________

Kaip dalis gerai apgalvoto sprendimo, saulės baterijos (saulės moduliai) padeda daug energijos suvartojantiems pastatams (pvz., daugiabučiams, biurų pastatams, pramonės objektams ir kt.) sumažinti energijos sąnaudas. Nors saulės baterijos gamina elektrą, jums nereikės mokėti tinklo mokesčių, elektros akcizo ar atsinaujinančios energijos mokesčių. Taip pat neprivalote mokėti už tiesiogiai suvartotą elektros energiją, jei ji pagaminta iš jūsų saulės jėgainės. Asmeninė saulės jėgainė reiškia, kad kasdien sutaupysite pinigų.Atsižvelgus į Lietuvos klimato sąlygas investuoti į saulės energija yra protinga ir naudinga. Saulės elektrinės projektavimą, statybas, prijungimą ir priežiūrą palikite Smartecon profesionalams. Kai saulės jėgainė bus įrengta – taupyti pradėsite nuo pirmos dienos.

Play Video
Play Video

02

Investuokite

____________________________________________________

Investuoti į saulės baterijas (saulės modulius) pelninga, nes užtikrinamas stabilus pinigų srautas, sumažėja mėnesinės veiklos sąnaudos ir rizika, kylanti dėl elektros biržos kainų svyravimo laisvoje rinkoje. Saulės baterijų naudingo tarnavimo laikas yra mažiausiai 30 metų, o priežiūros išlaidos yra mažos. Ant savo pastato stogo pastatę saulės energijos parką padidinsite turto rinkos vertę ir dėl geresnio energinio efektyvumo jam bus suteiktas aukštesnės klasės energetinis ženklas.

03

Išsaugokite

____________________________________________________

Investavimas į saulės baterijas (saulės modulius) yra atsakingas ir įkūnija norą ateities kartoms palikti geresnį pasaulį – pasaulį, kuriame gera gyventi. Saulės baterijų išmetamas CO2 kiekis yra 20 kartų mažesnis nei gaminant elektrą iš anglies, tuo pačiu metu sumažinamas ir jūsų ekologinis pėdsakas. Mūsų noras – maksimaliai išnaudoti saulės spinduliuojamą energiją, kad mūsų laikų ekologinis pėdsakas būtų kuo mažesnis. Įmonės, kurių produkciją naudojame statydami saulės elektrines, yra geriausios pasaulyje. Mes labai atsižvelgiame į gamtą kiekviename mūsų gamybos proceso etape ir esame pasiryžę pasiūlyti paslaugą, atitinkančią visus būtinus reikalavimus. Atrenkame partnerius, kurie savo gamybos procesuose ir medžiagų pristatyme laikosi atsigavimo ir subalansuoto ekonomiškumo principų, renkamės mažesnį poveikį aplinkai sukeliančią transporto rūšį – vandens transportą.

Play Video

Kodėl į saulės elektrines investuoti pas mus?

Du labiausiai paplitę saulės jėgainių statybos būdai

Play Video about paneelid põllul

01

Antžeminės saulės jėgainės

____________________________________________________

Antžeminė saulės jėgainė puikiai tinka retai apgyvendintoms vietovėms. Kad verslas kaimo vietovėse būtų tvarus, padedame kurti pelningus sprendimus, palaikančius kliento verslą. Padidinkite savo nenaudojamos žemės vertę įkurdami saulės jėgainę. Jums tikrai pravers mūsų ilgametė patirtis. Susisiekite ir mes padėsime išsirinkti geriausią sprendimą, atitinkantį jūsų poreikius!

02

Saulės jėgainė ant stogo

____________________________________________________

Smartecon kompetencija taip pat leidžia statyt įprastas ir sudėtingas industrinio dydžio saulės jėgaines. Per dešimt metų išaugome į vieną profesionaliausių savo srities įmonių, o didžiausios saulės elektrinės Estijoje buvo pastatytos mūsų rankomis.

Play Video about päikesepaneeli tasuvus

Įvertinsime galimybę statyti saulės elektrinę

Optimalus sprendimas turi būti nustatytas prieš montuojant saulės baterijas (saulės modulius). Tai apima visos svarbios informacijos rinkimą, jos analizę ir geriausio sprendimo siūlymą. Konsultacijos metu nuodugniai išanalizuosime potencialios saulės jėgainės vietą, vartojimo pobūdį, parengsime projektą ir kaštų-naudos analizę, pateiksime visas reikalingas paraiškas ir gausime patvirtinimus. Tuo pačiu, kad pasiekti norimą rezultatą nuolatos jus informuosime apie projekto eigą.

päikesepargi rajamine

Dirbkime kartu!

Palikite mums žinutę.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.