Saulės energija

Panaudokite atsinaujinančios energijos išteklius tvaresnei savo verslo ateičiai.

Smartecon profesionalų komanda įvertins, apskaičiuos, suprojektuos ir pastatys saulės elektrinę, atitinkančią jūsų verslo poreikius.

Investuokite į saulės modulius

Sumažinkite išlaidas bei sutaupykite

____________________________________________________

Saulės moduliai daug energijos suvartojantiems pastatams ( daugiabučiams, biurų pastatams, pramonės objektams ir kt.) padeda sumažinti energijos sąnaudas. 

Įsirengus tokio tipo saulės jėgainę nebereikia mokėti tinklo, elektros akcizo ar atsinaujinančios energijos mokesčių. Nebėra mokesčio už tiesiogiai suvartotą elektros energiją, kurią pagamino jūsų saulės jėgainė. 

Lietuvos klimato sąlygos yra tinkamos investuoti į saulės energetiką, o „Smartecon“ ekspertų komanda pasirūpins jūsų saulės elektrinės projektavimu, statybomis, prijungimu bei priežiūra. Saulės jėgainė – geriausias sprendimas jūsų verslui.

Play Video
Play Video

Investuokite į saulės energiją

____________________________________________________

Saulės moduliai – pelninga investicija, kuri užtikrina stabilų pinigų srautą, sumažina mėnesines veiklos sąnaudas bei riziką, kylančią dėl nuolatinių elektros biržos kainų svyravimų laisvojoje rinkoje. 

Ant pastato stogo pastatytas saulės elektrinė padidina turto vertę rinkoje, o dėl geresnio energinio efektyvumo jam suteikiamas aukštesnės klasės energetinis ženklas.

Tausokite jus supančią aplinką

____________________________________________________

Investuojant į saulės modulius net 20 kartų sumažinamas išmetamo CO2 kiekis lyginant su iš anglies gaminama elektros energija. 

Siekiame maksimaliai išnaudoti saulės spinduliuojamą energiją ir sumažinti ekologinį pėdsaką, todėl renkamės mūsų reikalavimus atitinkančius, visame pasaulyje naudojamus, gamintojus, kurie savo gamybos bei medžiagų pristatymo procese laikosi atsigavimo ir subalansuoto ekonomiškumo principų.

Medžiagų pristatymui renkamės vandens transportą kaip mažesnį poveikį aplinkai sukeliančią transporto rūšį.

Play Video

Gamintojai, su kuriais dirbame:

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.

Dirbkime kartu!

Palikite mums žinutę.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.

Let's work together!

Leave us a message.

Lassen Sie uns zusammenarbeiten -

hinterlassen Sie uns eine Nachricht!