Rinkitės saulės energiją ir ekologiškesnį gyvenimo būdą!

Paslaugos

Su profesionalia komanda „Smartecon“ sujungia visas žinias, kurių reikia, kad savo partneriams pateiktų visapusiškus ir išsamius sprendimus.

Saulės baterijų (saulės modulių) grąža yra lengvai pastebima

01

Konsultacija

__________________________________

Pirmoji užduotis – išsiaiškinti klientų norus ir lūkesčius, tuo pačiu pasiūlant geriausią sprendimą pagal jo poreikius. Siekdami geriausio rezultato, pasirašome bendradarbiavimo sutartį, kurioje susideriname darbų apimtis ir bendradarbiavimo sąlygas.

päikesepaneelid
päikesepaneelid
02

Bendravimas su vietos valdžia ir tinklo įmonėmis

_______________________________

Bendraujame su vietos valdžia ir tinklo įmonėmis, siekdami įvykdyti visus būtinus reikalavimus ir padėti nustatyti saulės elektrinės prijungimo prie tinklo galimybę ir kainą, todėl renkamės geriausią techninį sprendimą. Padedame klientui atlikti poveikio aplinkai vertinimą ir sudaryti projektavimo sąlygas atitinkantį projektą.

03

Projekto gyvybingumo vertinimas

__________________________________

Atliekame ekonomiškumo analizę, kad parodytume, ar klientui tai yra pelninga investicija. Mes visada esame skaidrūs ir sąžiningi savo nuomonėje ir nerekomenduojame investicijų, kurių patys nedarytume.

päikeseelektrijaam
päikesepaneelid
04

Projektavimo procesas

_________________________________

Projektavimo metu parenkame geriausią saulės baterijų (saulės modulių) montavimo vietą, optimalią įrangą ir tai sujungiame į idealią visumą, nuolat informuodami savo klientą apie procesą.

05

Statyba

__________________________________

Ilgametės Smartecon patirties dėka saulės parko statyba yra greitas procesas, kuris praktiškai netrukdo mūsų kliento kasdieniniam darbui. Žinoma, gauname visus reikalingus leidimus, kad statyba ir pajungimas mūsų klientams vyktų kuo sklandžiau.

päikesepaneelid
päikeseelektrijaam
06

Perdavimas

_________________________________

Saulės jėgainės perdavimo metu vietoje surengsime trumpus, bet išsamius mokymus. Vienintelis kliento uždavinys – sudaryti tinklų ir elektros sutartis, o prireikus – ir draudimo sutartį. Visiškai apžvelgę projektą, pilnai veikiančią saulės elektrinę perduosime klientui.

07

Stebėjimas

__________________________________

Naudodami savo sistemą kasdien stebime saulės jėgaines kurias esame įrengę. Nors saulės jėgainėje ir nėra judančių dalių, tiek saulės baterijų (saulės modulių), tiek inverterių kontaktus veikia didelės srovės. Jei iškils problemų, mes nedelsdami reaguosime.

päikeseelektrijaam
01

Apie Smartecon

Esame grupė inžinierių su nuoširdžia aistra saulės energijai. Daugelis mus vadina „Saulės meistrais“. Mūsų namuose neišgirsite žadintuvų skambėjimo. Pati saulė mus pažadina, primindama apie esminius dienos darbus. Sudėtingi didelio masto projektai yra tai, kas mus skatina. Paimkime, pavyzdžiui, „Avala“ saulės elektrinę. Tai unikalus projektas, kurio bendra galia siekia 1400 kilovatų. Galbūt iš pirmo žvilgsnio nepastebėsite jokių skirtumų, bet įsižiūrėję įdėmiau, pamatysite iki tobulumo sukurtas detales. Tai pažangiausia technologija, sukurta siekiant visapusiškai išnaudoti saulės energiją. Mes matome efektyvumo grožį. Planuodami jūsų elektrinę remiamės dideliu kiekiu sukauptų duomenų, daug dėmesio skiriame analizei, nes ieškome ekonomiškiausio sprendimo. Kokybiškai analizei naudojame 3D modeliavimo programinę įrangą, kuri įvertina 365 dienų laikotarpį ir suskaičiuoja, kiek energijos bus pagaminta.

saules baterijas

Dėl didėjančio darbo krūvio Smartecon ieško montavimo partnerių!

Padidėjus darbo krūviui, ieškome patikimų, darbščių ir kruopščių partnerių, su kuriais galėtume savo klientams įrengti efektyvias ir ilgaamžias saulės elektrines. Jei turite patirties šioje srityje ir turite A lygio kvalifikaciją atliekant elektros darbus, susisiekite su mumis!

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.

Dirbkime kartu!

Palikite mums žinutę.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.