Energetikos inžinieriai

Apie mus

Smartecon komanda apjungia visas turimas žinias ir patirtį, kad savo partneriams pateiktų kompleksinius ir profesionalius sprendimus.

Saulės baterijos (saulės moduliai) – tai būdas gaminti elektrą be triukšmo, paliekant mažiausią ekologinį pėdsaką.

Po 25 metų mes vis dar būsime čia!

_______________________________

Smartecon buvo išrinktas į verslo žinių portalo „Äripäev“ sėkmingiausių įmonių TOP 100! „Džiaugiamės, kad mūsų darbai ir veikla buvo pastebėti ir pripažinti. Ateityje planuojame plėstis ir toliau – iš pradžių į Vokietiją, o vėliau ir į likusią Europą. Mums sekasi, tad sustoti neketiname ir užsibrėžėme tikslą per ateinančius metus augti net septynis kartus. Ir toliau dirbsime dėl šviesesnės ateities!“ https: //www.aripaev.ee /…/ eesti-helyeseenergia-Ettevõttote … Skaitykite visą interviu su „Smartecon“ generaliniu direktoriumi Magno Kure

smartecon

01

Mes esame inžinieriai

________________________________

Smartecon OÜ 2012 metais įkūrė energetikos ir saulės baterijų ekspertai. Tai žmonės, pasiryžę plėtoti energetikos sektorių ir atsinaujinančią energetiką. Įmonėje dirba TalTech Energetikos fakultetą baigę inžinieriai, elekros perdavimo tinklo įmonių darbo patirtį turintys specialistai, elektrinių statybos ekspertai ir saulės baterijų (saulės modulių) gamybos procesų vystytojai. Su tinkamais žmonėmis Smartecon sujungia visą reikalingą patirtį, kad pasiūlytų partneriams profesionalius ir kompleksinius sprendimus.

02

Mes esame ekspertai

________________________________

2021 metais įrengėme daugiau nei 27 MW saulės elektrinių. Iš viso Estijoje įrengėme daugiau nei 40 MW galios jėgainių ir esame vieni didžiausių saulės elektrinių montuotojų Estijoje. Labai didžiuojamės augančia komanda, kuri puikiai atliko savo darbą! Mūsų tikslas – padėti įmonėms ir viešajam sektoriui sumažinti augančias sąskaitas už elektrą ir tuo pačiu priklausomybę nuo teršiančio iškastinio kuro.

päikeseenergia
smartecon

03

Mes esame efektyvūs

________________________________

Smartecon kompetencija leidžia statyti sudėtingas saulės jėgaines tiek ant pastatų, tiek ant žemės. Kiekvienas projektas yra mūsų patikimose rankose. Jūsų patogumui užtikrinsime pilną sprendimą ir sklandų procesą.

04

Mes esame patikimi

________________________________

Musų ilgametė patirtis ir profesionali komanda, leidžia jums pasiūlyti sprendimą „iki rakto“ – nuo idėjos iki įgyvendinimo. Naudodami internetinę stebėjimo technologiją atliekame periodinius patikrinimus ir stebime jūsų sistemą. Taip užtikrinama, kad galimi gedimai būtų aptikti ir ištaisyti kuo greičiau. Smartecon yra atsakinga už visų savo parkų eksploataciją ir būtiną priežiūrą. Kartu didinsime atsinaujinančios energijos dalį elektros gamyboje ir skatinsime žalią gyvenimo būdą.

smartecon

Mūsų komanda

Ambicingai žvelgdami į ateitį, matome, kad saulės energijos naudojimas yra tvarus ir atsakingas sprendimas. Mūsų komandos misija – suprasti klientą ir pasiūlyti geriausius sprendimus kiekvienu atveju. Smartecon komanda padėjo tiek didelėms, tiek mažoms įmonėms pradėti energijos gamybą. Siekdami sumažinti elektros sąnaudas, o perteklių parduoti atgal į tinklą, siūlome saulės jėgainių statybą pilno kompleksinio sprendimo pagrindu. Mūsų kokybės standartas yra aukštas ir to siekiame kiekvieną dieną!

päikesepaneelid
saules baterijas
0
metų patirtis
0
šalys
0
darbuotojai
0
įrengta elektrinių

Karjera įmonėje Smartecon

Jei darbui turite tinkamą požiūrį ir tiksliai žinote savo stipriąsias puses, pažiūrėkite, ar kuri nors iš esamų laisvų darbo vietų jums tinka. Jei esate tikri, kad galite ir norite prisidėti prie mūsų komandos ir augti taip pat aistringai, kaip ir mes, susisiekite su mumis, net jei šiuo metu skelbimų neturime.

Dirbkime kartu!

Palikite mums žinutę.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.

Teeme koostööd!

Jäta meile teade.